1989

ABC Design Dietmar Fischer ev eşi Evi tarafından Waldshut in Baden-Württemberg Almanya'da kurulmuştur. Bu genç yaştaki girişimciler Almanya pazarına, İtalyan Bebek Arabası "Monobebe" ile girerek başlamışlarıdr. Özel Bayi Kataloğuda aynı isimi taşımaktaydı ve Bbek-çocuk sektöründe "Kind + Jugend" fuarında ayrı bir standla çıkarak boy göstermişti.

1991

ABC Design kolleksiyonu Alman pazarına ilk olarak "Baby Fun" ismi ile girmiştir. Ürünler Tayvan stesinde üreilmekteydi.

1997

Bebek doğumları bazen çifte mutluluk yaratır. ABC Design ilk ikiz bebek arabası ile buluşuyor. Aynı yıl içerisinde ABC Design son kullanıcılar için 8 sayfalık kataloğunu ilk defa oluşturuyor.

1999

Hızla büyüyen firma ofis binasını Albbruck'a taşıyor. Ofis, 5.000m2 alana ve 2.200 paletlik kapasiteye sahipmodern bir depolama alanı. İle aynı yerde bulunuyor.

2000

ABC Design, modaya uygun olarak ilk pusetini pnömatik lastiklerle donatıyor. ABC Design yeni bir ürün olarak "Boomer" sandalyesini tanıtıyor.

2007

ABC Design 40 çalışan ile 33 ülkeye ihracat yapıyordu. Yenilikçiliği doğru şekilde kullanmak beraberinde kombi Travel sistem olarak "3TEC" modelini yada en küçün kiz bebek arabası olan "ZOOM" 'u getiriyordu. Güvenlik ve Kalite ABC Design için yenilikçi çözümler bazında eşit manaya gelmektedir.

"TakeOff" ABC Desgin için IF ÜrünDesign Ödülünü kazanmak için geliştirilen üretilen ilk katlanabilir bebek arabasıdır. Aynı yıl içerisinde Takeoff Almanya Federal Cumhuriyeti Dizayn Ödülüne Aday gösterildi.

2009

"ZOOM" ikili bebek arabası 2009 Best Baby&Infant Product Gümürşödülüne layık görüldü.

"ZOOM" ikili bebek arabası 2009 Best Baby&Infant Product Gümürşödülüne layık görüldü.

2014

"Yeni sınırlı baskı stilinin güzel görünümü için şık özellikler ve çekici deri kaplama. Turbo 4S, Turbo 6S, Viper 4S ve Zoom, yeni zarif tasarıma sahip."

"Zoom çift arabası, dünyanın dört bir yanından yaklaşık 100 farklı markayla dövüştü ve iki kategoride Lovedbyparents Ödülü'nü kazandı ve 2015 Anne & Bebek Ödülleri'nde ilk üçe ulaştı."

2015

"ABC Design, koleksiyonunu bebek arabası modeli Salsa ile genişletiyor. Sportif ve esnek, ister üç tekerlekli isterseniz dört tekerli, kolay sürüş ile Salsa, farklı bir kentsel karakterle birleştirilmiş benzersiz bir hareketlilik anlamına gelir.

Altın, gümüş ve bronz ödüller de dahil olmak üzere toplam 6 ödül, kazananlarımız Zoom, Cobra & Takeoff, 2015 yılında Lovedbyparents Ödülleri'ne ev sahipliği yaptı.

Mother & Baby 2016 ödüllerinde “En İyi Seyahat Sistemi” kategorisinde ABC Design Mamba'nın gümüş ödülü.

Hedeflenen ürün sunumu için cazip satış ortamı: Almanya ve İsviçre'de kurulan ilk ABC Tasarım mağaza içi sistemleri.

ABC Designs ‘Instagram Instagram kanalı yayında."

2016

" ABC Design, koleksiyonunu, hareket halinde olmayı seven aktif aileler için tasarlanan hafif ve yönetilebilir puset MINT ile genişletiyor. Pratik katlama mekanizması sayesinde, MINT Modeli tek elle küçük bir boyuta katlanabilir."

"Yeni ahşap yüksek sandalyenin lansmanı ile Hopper ABC Design, ürün portföyünü yeni bir segment ve benzersiz işlevsellik açısından inandırıcı bir ürün ile genişletiyor."

"ABC Design Turbo 6, en popüler bebek arabası için prestijli NetMoms Mommy Award 2016'nın sahibi oluyor. On yılı aşkın süredir, Turbo, Almanya'daki en çok satan ve en popüler çocuk arabalarının listesini üstleniyor."

"Bir kez daha, çift / ikiz buggy ABC Design Zoom, üç kategoride Lovedbyparents Ödülleri 2016'da binden fazla markanın içinden yükseldi, iki altın ödül kazandı ve Best Double Stroller için prestijli platin ödüllerinden biri oldu."

can i use is deluxe turbotax worth it buy newest turbotax home & business 2017 fed+efile+state (pc/mac disc) get ahead of turbotax free self employed can i get do i have to use turbotax deluxe download turbotax premier 2018 for mac the best switch from turbotax freedom to home & business where cheapest turbotax deluxe 2017 the best how turbotax works where turbotax deluxe to free how to download turbotax deluxe prices
YUKARI