Herkese Merhaba!

Gummee Glove olarak, “Dünyanın ilk diş kaşıyıcı eldivenini” sizler için tasarladık ve geliştirdik.!!!

Gummee ailesi olarak; İngiltere’nin Cornwall şehrinde, serüvenimize başladık ve o zamandan bugüne kadar diş kaşıyıcı olarak birçok ürün yelpazesine sahip olduk.

Hikayemizi anlatmak gerekirse;

Haziran 2011’de, benim küçük çocuğum Jimmy, sürekli ellerini kemirmeye başladığında henüz 10 haftalıktı. Endişelenmeye başlamıştım çünkü çok rahatsız görünüyor ve ellerindeki deri tahriş oluyordu.

Ona biraz rahatlama getireceğini düşündüğümüz için ağzına sürekli diş kaşımasına yardımcı oyuncaklar tutuyorduk.

Bu kadar erken yaşta diş çıkartacağını hiç düşünmemiştim. Hem de henüz ağzına diş fırçası götürebilecek motor becerileri olmadığı yaştayken. Biliyor musunuz neyi keşfettik? Onun bu aşama da zaten bir dişi vardı. Hem de ARKA DİŞİ!

Onu diş hekimimize götürdük, sonra başka bir diş hekimi tarafından ikinci bir görüşe başvurduk. Artık emin olduğumuz şey; kesinlikle bir arka dişi çıkmıştı bebeğimin… Diş hekimlerimiz; bazen dişlerin, diş etinden daha hızlı büyüyebileceğini ancak çoğunlukla diş etinin diş üzerinde büyüdüğünü ve dişin daha sonra ortaya çıkacağını söylediler. Tam olarak da bizim başımıza gelen buydu. Bu yüzden bebeğim sürekli el çiğneme ihtiyacı hissediyordu, fakat bu bir çözüm değildi. Bir taraftan da ona bu kadar küçükken ilaç vermek istemiyorduk… Tabii ki geleneksel diş çıkarma oyuncaklarını ağzına almasının bir sakıncası yoktu. Çünkü rahatlamak için sadece emzirmekten ve ıslak t-shirtlerden kurtulup, oyuncaklarla rahatlamaya çalışma çabası beni mutlu ediyordu…Bir gün, Jimmy'nin bezini değiştirirken baktığımda; çorabının ucunu eliyle çektiğini ve çorabını kemirdikçe mutlu olduğunu ve salya çıkardığını gördüm. Kemirdikçe çorabının ucu ıslanmış ve sertleşmişti… Bu işlemi elinde hiçbir eldiveni tutamadığı için yapamamıştı önceden…İşte bu görüntüden sonra internette bunun gibi ürünler aramaya başladım ancak bulamadım. İşte bu benim fikrimin parladığı andır…

(İlk el ile diktiğim prototiplersmile)

Ta ta ta taaaaa: işte bebeklerimizi mutlu edecek ve rahatlatacak Gummee Glove…

Gummee Ltd. size yüksek kaliteli diş kaşıyıcı eldiven sunmayı görev bilmiş bir firmadır. Çocuğunuzun diş çıkarma serüveninin her basamağında sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz. Sadece kaliteli olduğumuz için değil, aynı zamanda girişimci ve orijinal diş kaşıyıcıları ve kişisel hizmet verebilen bir ürün sunduğumuz için gururluyuz.

Her Gummee ürünümüz diş çıkartan bebeklerin ihtiyaçları düşünülerek tarafımızca dizayn edilmiştir.

Diş eti uyarımı için geliştirilmiş silikon noktalı çizilmeyen (anti-scratch) özelliğe sahip eldivenlerimiz, bebeğiniz için o sinir bozucu arka dişlerinin çıktığı zamanlar için tasarlanmıştır.

Biz Diş Çıkarma Yardımcılarıyız!

Yaptığımız işi çok seviyoruz, çünkü biliyoruz ki hiçbir şey bizi, yardımcı olduğumuzun farkına varmaktan daha fazla mutlu edemez…

Mutlu Bebekler, Mutlu Anneler…

can i use is deluxe turbotax worth it buy newest turbotax home & business 2017 fed+efile+state (pc/mac disc) get ahead of turbotax free self employed can i get do i have to use turbotax deluxe download turbotax premier 2018 for mac the best switch from turbotax freedom to home & business where cheapest turbotax deluxe 2017 the best how turbotax works where turbotax deluxe to free how to download turbotax deluxe prices
YUKARI